Oferujemy Państwu  dom wakacyjny z bali do wynajęcia o wysokim standardzie z fantastycznym widokiem na Beskidy dla 12 osób. Znakomite miejsce dla kilku zaprzyjaźnionych rodzin lub par planujących urlop w górach. Lokalizacja sprzyja spacerom i wycieczkom górskim. W pobliżu znajduje się wiele wyciągów narciarskich, tras biegowych oraz rowerowych. Dom składa się z 5 sypialni, 4 łazienek oraz przestronnego salonu z pięknym stylowym kominkiem i kuchnią z pełnym wyposażeniem, gdzie możecie Państwo sami przygotować sobie posiłki lub podjechać samochodem około 3 kilometrów i skorzystać z bogatego menu naszej Karczmy. Pierwsze piętro zajmuje największa sypialnia z łóżkiem piętrowym dla trzech osób, oraz podwójną sofą i tarasem z pięknym widokiem na Beskidy oraz pięknym pokojem z własną stylową łazienką.

Drugie piętro to trzy sypialnie z łóżkami małżeńskimi z dwoma nowoczesnymi łazienkami. Na parterze znajduje się salon z kuchnią i kominkiem dwie sofy oraz komfortowa łazienka. Każdy pokój oraz salon w Anielskiej Chacie zdobiony jest stylowymi elementami konstrukcji, meblami i tkaninami. Starannie wykończone wnętrza, świetne wyposażenie (zmywarka, kabiny prysznicowe), spokojne słoneczne położenie pod lasem zapewni Państwu prywatność i ciepłą atmosferę. 

PS: zapraszamy z mniejszymi, dobrze ułożonymi pieskami, teren jest ogrodzony ale nie jest całkowicie zamknięty dlatego Twojego psiaka będą kusiły odwiedziny u sąsiada. Nie wyrażamy zgody na pozostawienie psa samego w domu i prosimy o dbanie o czystość po psie w domu jak i jego obejściu (możliwa dodatkowa opłata za sprzątanie po piesku)

Doba w domku zaczyna sie o godz. 15.00 w dniu przyjazdu i trwa do godz. 11.00 w dniu wyjadzu richard mille rm 57 01 replica.